DOMKI DO WYNAJĘCIA

NAD MORZEM

DOMKI DO WYNAJĘCIA W JAROSŁAWCU

 

Podstawą naszej oferty są cztery nowocześnie wyposażone, różniące się kolorystyką i drobnymi szczegółami domki.

Nowe komfortowe domki Jarosławiec w każdym na parterze znajduje się salon z wygodną sofą i dużym telewizorem oraz   kompletnie wyposażony aneks kuchenny (płyta grzejna, lodówka, zlewozmywak, zestaw naczyń do gotowania, zastawa stołowa na 6 osób, itd.). Sporej wielkości stół i sześć krzeseł pozwalają na wygodne biesiadowanie, na dole umiejscowiono również przestronną łazienkę (ubikacja + umywalka + prysznic). Na górze znalazły miejsce dwie sypialnie, każda wyposażona w dużą szafę, wygodne łoże małżeńskie (istnieje możliwość rozdzielania na dwa niezależne) oraz pojedyncze łóżko a także łazienka (ubikacją i umywalką).

Jedna z sypialni wyposażona jest również w telewizor. Przed każdym z domków, pod zadaszeniem znajduje się duża ława, przy której można spędzać ciepłe wieczory. W przypadku chłodniejszych dni można ogrzać się w cieple kominka w który wyposażony jest każdy domek. W trosce o bezpieczeństwo Państwa Pociech klatka schodowa zabezpieczona jest specjalnie skonstruowaną furtką.

*Podana w cenniku cena dotyczy zamieszkania w domku do sześciu osób za dobę pobytu. Nie przewidujemy zmniejszenia opłaty w przypadku zamieszkania w domku mniejszej liczby osób. Po uzgodnieniu warunków z właścicielem domek wygodnie może zamieszkać nawet 8 osób.